Make your own free website on Tripod.com


[an error occurred while processing this directive]
NATPA  of Nebraska 2003 Points Standings
* Points not counted in total               
Class Place Name City Tractor Total Pts Milligan Sargent Murdock Schuyler St Paul North Platte Lexington Imperial Hershey Paxton Wellfleet Lyman
2500 Division I                              
  1 Russ Barth Doniphan 42 AC C 60 x x x x x 15 15 x 15 15    
            0                        
2500 Division II                              
1 Russ Barth Doniphan 42 AC C 60 x x x x x 15 15 x 15 15    
3250 Division III   .                            
1 Tad Warm Seward 35 JD B 44 15 x 14 15 x x x x x x    
  2 Bob Bryan Unadilla 57 MM 335 U 44 x x 15 14 15 x x x x x    
3250 Division IV
1 Bob Bryan Unadilla 57 MM 335 U 45 x x 15 15 15 x x x x x    
3500 Division I
1 Sherman Wilshusen Stromsburg 51 OL66 75 15 x 15 15 x x 15 x 15 x    
2 Gregg Fear Hershey 41 JD B 71 x 15 x x x 15 x 15 12 14    
3 Ron McCormick Lemoyne 40 JD B 43 x x x x x x x 14 14 15    
4 James Nygren   42 IH H 14 x x 14 x x x x x x x    
5 Dave Greeley Hershey 39 AC WC 13 x x x x x x x x 13 x    
3500 Division II
1 Russ Barth Doniphan 37 AC WC 72 x x x x 14 15 14 x 14 15    
2 Delmer Rathje Shelby 35 AC WC 45 15 x 15 15 x x x x x x    
3 Russ Barth Doniphan 42 AC WF 42 x 15 14 13 x x x x x x    
3 Larry Johnson Grand Island 53 AC WD 45 42 x x x 12 15 x 15 x x x    
5 Gregg Fear Hershey 41 JD B 41 x x x x x x x 14 13 14    
6 Gerald Capek Milliagn 49 OL 77 28 14 x x 14 x x x x x x    
7 Ron McCormick Lemoyne 40 JD B 15 x x x x x x x 15 x x    
7 Mitch Huebner Hershey   MM R 15 x x x x x x x x 15 x    
9 Jeremy Fiorelli Anselmo 48 MM Z 14 x 14 x x x x x x x x    
# Gerald Capek Milliagn 49 OL 66 13 13 x x x x x x x x x    
# Russ Barth Doniphan 38 AC WC 13 x x x x 13 x x x x x    
3500 Division III
1 Art Hasenauer Wellfleet 37 AC WC 75 x x x x x 15 15 15 15 15    
  2 Larry Behrends Martell 47 AC WC 56 15 x 13 14 14 x x x x x    
2 Linda Schwaninger Firth 49 CO-OP E3 56 12 x 14 15 15 x x x x x    
4 Tad Warm Seward 35 JD B 41 14 x 15 12 x x x x x x    
5 Larry Johnson Grand Island 53 AC WD45 26 x x x 13 13 x x x x x    
6 Adam Bolek Alliance 47 AC WC 13 13 x x x x x x x x x    
7 Wayne Kuenning Murdock 36 AC WC 12 x x 12 x x x x x x x    
3500 Division IV/V
1 Sherman Wilshusen Stromsburg 55 OL S 66 60 15 x 15 x x x 15 x 15 x    
2 Ryan Amateis Broadwater 58 IH 460 30 x x x x x x x 15 15 x    
3 Wayne Kuenning Murdock 36 AC WC 14 x x 14 x x x x x x x    
3 Art Hasenauer Wellfleet 37 AC WC 14 x x x x x x 14 x x x    
3 Kenny Foland Sidney   AC WC 14 x x x x x x x x 14 x    
3750 Division III
1 Art Hasenauer Wellfleet 37 AC WC 60 x x x x x 15 15 15 x 15    
2 Linda Schwaninger Firth 49 CO-OP E3 59 14 x 15 15 15 x x x x x    
3 Larry Behrends Martell 45 AC WC 57 15 x 14 14 14 x x x x x    
4 Jeremy Gittlein Wauneta 43 IH H 14 x x x x x 14 x x x x    
5 Tad Warm Seward 35 JD B 13 13 x x x x x x x x x    
5 Craig Christensen Harlan IA 37 AC WC 13 x x x 13 x x x x x x    
3750 Division IV/V
1 Sherman Wilshusen Stromsburg 55 OL S 66 75 15 x 15 15 x x 15 x 15 x    
2 Ryan Amateis Broadwater 58 IH 460 30 x x x x x x x 15 15 x    
3 Jeremy Gittlein Wauneta 43 Farmall H 15 x x x x x x x 15 x x    
4 Kenny Foland Sidney   AC WC 14 x x x x x x x x 14 x    
4000 Division II
1 Russ Barth Doniphan 37 AC WC 70 x 15 x x 12 14 x x 15 14    
2 Wayne Johnson Anselmo 39 Cacs DC 55 x 12 x x 14 15 14 x x x    
3 Russ Barth Doniphan 38 AC WC 53 x x 14 11 13 x 15 x x x    
  4 Delmer Rathje Shelby 35 AC WC 43 14 x 15 14 x x x x x x    
5 Regina Andrijeski Curtis 50 OL 77 41 x x x x x x x 15 13 13    
6 Russ Barth Doniphan 42 AC WF 40 x 14 13 13 x x x x x x    
6 Larry Johnson Grand Island 53 AC WD45 40 x x x 12 15 x 13 x x x    
8 Gerald Capek Milliagn 49 OL 77 30 15 x x 15 x x x x x x    
9 Dirk Bauerle Imperial 48 JD B 27 x x x x x 13 x 14 x x    
# Amy Gittlein Wauneta 54 Farmall 300 15 x x x x x x x x x 15    
# Mitch Huebner Hershey   MM R 14 x x x x x x x x 14 x    
# Jeremy Fiorelli Anselmo 48 MM Z 13 x 13 x x x x x x x x    
4000 Division III
1 Art Hasenauer Wellfleet 37 AC WC 70 x x x x x 15 14 14 13 14    
2 Jeremy Gittlein Wauneta 43 IH H 59 x x x x x 14 x 15 15 15    
3 Matt Hasenauer Elsie 36 Farmall 55 x x x x x x 15 13 14 13    
4 Leonard David son Osceola 57 OL 77 29 15 x x 14 x x x x x x    
5 Dale Nelson Malcolm 55 IHC 300 26 14 x x 12 x x x x x x    
6 Craig Christensen Harlan IA   AC WC 15 x x x 15 x x x x x x    
7 Adam Bolek Alliance 47 AC WC 13 13 x x x x x x x x x    
7 Pete Schmitt Bellwood 51 OL 77 13 x x x 13 x x x x x x    
9 Larry Klahn Hooper 51 OL 77 11 x x x 11 x x x x x x    
# Pete Schmitt Bellwood 51 OL 77 10 x x x 10 x x x x x x    
4000 Division IV/V
1 Matt Hasenauer Elsie 36 Farmall 58 x x x x x x 15 14 14 15    
2 Marlin Bauhard Hebron 54 OL 88 15 x x 15 x x x x x x x    
2 Jeremy Gittlein Wauneta 43 Farmall H 15 x x x x x x x 15 x x    
2 Kenny Foland Sidney   AC WC 15 x x x x x x x x 15 x    
4250 Division III
1 Art Hasenauer Wellfleet 37 AC WC 72 x x x x x 15 14 15 14 14    
2 Jeremy Gittlein Wauneta 43 IH H 58 x x x x x 14 x 14 15 15    
3 Matt Hasenauer Elsie 36 Farmall 54 x x x x x x 15 13 13 13    
4 Dale Nelson Lincoln   IH 300 44 15 x 15 14 x x x x x x    
5 Leonard David son Osceola 57 OL 77 29 14 x x 15 x x x x x x    
6 Gabe Jaeger Benedict   AC WD 28 x x x x 15 x 13 x x x    
7 John Rademacher Tecumseh 39 IH H 14 x x 14 x x x x x x x    
8 Craig Christensen Harlan IA 37 AC WC 13 x x x 13 x x x x x x    
9 Pete Schmitt Bellwood 51 OL 77 12 x x x 12 x x x x x x    
# Pete Schmitt Bellwood 51 OL 77 11 x x x 11 x x x x x x    
4250 Division IV
  1           0 x x x x x x x x x x    
4500 Division I
1 Rollie Brown Gothenburg 52 JD B 60 x x x 15 x x x 15 15 15    
2 Skip Anderson Gretna   MH 15 x x 15 x x x x x x x    
2 Brent Nelson Shickley 52 IH H 15 15 x x x x x x x x x    
4 Orrin Hanouw Shickley 49 MM Z 14 14 x x x x x x x x x    
4500 Division II
1 Wayne Johnson Anselmo 39 Case DC 74 14* 12* 15 14* 15 15 15 x 14 x    
  2 Russ Barth Doniphan 37 AC WC 58 x x x x 14 14 x x 15 15    
  3 Russ Barth Doniphan 38 AC WC 53 x 15 13 11 x x 14 x x x    
  4 Dirk Bauerle Imperial 48 JD B 50 x x x x x 12 x 13 12 13    
  5 Paul Prochaska Wellfleet   Farmall 350 49 x x x x x 11 x 14 13 11    
  6 Amy Gittlein Wauneta 54 Farmall 300 40 x 13 x x x 13 x x x 14    
7 Regina Andrijeski Curtis 50 OL 77 38 x x x x x x x 15 11 12    
8 Gabe Jaeger Benedict   AC WD 36 12 x x x 12 x 12 x x x    
9 Marion Bartek Weston 36 JD A 29 x x 14 15 x x x x x x    
# Gerald Capek Milliagn 49 OL 77 28 15 x x 13 x x x x x x    
# Larry Johnson Grand Island 53 AC WD45 26 x x x x 13 x 13 x x x    
# Jeremy Fiorelli Anselmo     14 x 14 x x x x x x x x    
# Brent Nelson Shickley 52 IH H 13 13 x x x x x x x x x    
# Mike Siemek Columbus 53 OL 77 12 x x x 12 x x x x x x    
4500 Division III
  1 Dale Nelson Lincoln   IH 300 40 14 x 15 11 x x x x x x    
2 Leonard David son Osceola 57 OL 77 30 15 x x 15 x x x x x x    
3 Gabe Jaeger Benedict   AC WD 15 x x x x 15 x x x x x    
4 Sherman Wilshusen Stromsburg   OL S66 14 x x 14 x x x x x x x    
4 Dan Tworek Columbus 36 JD A 14 x x x 14 x x x x x x    
6 Larry  Klahn Hooper 51 OL 77 13 x x x 13 x x x x x x    
7 Pete Schmitt Bellwood 51 OL 88 std 12 x x x 12 x x x x x x    
4500 Division IV/V
1 Shawn Weins Beatrice 51 JD G 30 15 x 15 x x x x x x x    
2 Mike Langan Columbus 51 OL 88 29 14 x x 15 x x x x x x    
3 Marlin Bauhard Hebron 54 OL 88 14 x x 14 x x x x x x x    
4 Sherman Wilshusen Stromsburg   OL 13 x x 13 x x x x x x x    
5 John Rademacher Tecumseh 39 IH H 12 x x 12 x x x x x x x    
5000 Division II
1 Wayne Johnson Anselmo 39 Case DC 74 13* x 15 15 15 15 14 x 14* x    
2 Dirk Bauerle Imperial 48 JD B 57 x x x x x 13 x 15 15 14    
3 Paul Prochaska Wellfleet 57 Farmall 350 56 x x x x x 14 x 14 13 15    
4 Ron Bergman Gretna 39 JD A 41 14 x 14 13 x x x x x x    
5 Gabe Jaeger Benedict   AC WD 38 12 x x x 14 x 12 x x x    
6 George Wochner Bradshaw 49 Case DC 29 15 x x 14 x x x x x x    
7 Lori Metzger Arapahoe 51 IH M 25 x x x x x 12 13 x x x    
8 Marion Bartek Weston 36 JD A 24 x x 12 12 x x x x x x    
9 Carroll Olson Atkinson 56 MM 445 15 x x x x x x 15 x x x    
# Russ Barth Doniphan 38 AC WC 13 x x 13 x x x x x x x    
# Amy Gittlein Wauneta 54 Farmall 300 11 x x x x x 11 x x x x    
# Bob Senff Bradshaw 50 OL S77 11 x x x 11 x x x x x x    
# Daryl Lancaster Schuyler 50 MH 44 10 x x x 10 x x x x x x    
# Mike Siemek Columbus 53 OL 77 9 x x x 9 x x x x x x    
# Ron Brabec Colon 49 IH H 8 x x x 8 x x x x x x    
5000 Division III
1 Dick Hasenauer Wallace 32 Farmall F-30 75 x x x x x 15 15 15 15 15    
2 Dan Tworek Columbus   JD A 26 x x x 11 15 x x x x x    
3 Mike Langan Columbus 47 JD G 15 x x x 15 x x x x x x    
4 Carroll Olson Atkinson   MM 445 14 x x x x 14 x x x x x    
4 Ryan Schroeder Leigh 41 IH M 14 x x x 14 x x x x x x    
4 Jeremy Gittlein Wauneta 43 IH H 14 x x x x x 14 x x x x    
7 Larry Klahn Hooper 51 OL 77 13 x x x 13 x x x x x x    
8 Pete Schmitt Bellwood 51 OL 88 12 x x x 12 x x x x x x    
5000 Division IV/V
1 Shawn Weins Beatrice 51 JD G 28 14 x 14 x x x x x x x    
1 Mike Langan Columbus   OL 88 28 15 x x 13 x x x x x x    
3 Marlin Bauhard Hebron 54 OL 88 15 x x 15 x x x x x x x    
3 Rodney Jedlicka Schuyler 58 IH 560 15 x x x 15 x x x x x x    
3 Dick Hasenauer Wallace 32 Farmall F-30 15 x x x x x x 15 x x x    
6 Jeff Gravert Central City 57 MM 5 star 14 x x x 14 x x x x x x    
7 John Rademacher Tecumseh 39 IH H 13 x x 13 x x x x x x x    
5500 Division I
1 Gary Metzger Araphoe     15 x 15 x x x x x x x x    
5500 Division II
1 Rollie Brown Gothenburg 54 JD 60 64 x x x 7 x 15 x 12 15 15    
2 Ron Bergman Gretna 39 JD A 41 13 x 14 14 x x x x x x    
2 Regina Andrijeski Curtis 50 OL 88 41 x x x x x x x 13 14 14    
4 Gary Metzger Araphoe 41 IH M 40 x 15 x x x 12 13 x x x    
5 Skip Anderson Gretna   Case 400 34 14 x 12 8 x x x x x x    
6 Carroll Olson Atkinson 56 MM 445 30 x x x x 15 x 15 x x x    
7 Wayne Johnson Anselmo 39 Case DC 28 x x x x 14 14 x x x x    
7 George Wochner Bradshaw 49 Case DC 28 15 x x 13 x x x x x x    
9 Jerry Bartek Weston 38 JD G 27 x x 15 12 x x x x x x    
9 Lori Metzger Arapahoe 51 IH M 27 x x x x x 13 14 x x x    
# Dirk Bauerle Imperial 48 JD B 26 x x x x x 11 x 15 x x    
# Rod Deck Winside 49 IH M 15 x x x 15 x x x x x x    
# Russ Barth Doniphan 37 AC WC 14 x 14 x x x x x x x x    
# Amy Gittlein Wauneta 51 Farmall M 14 x x x x x x x 14 x x    
# Wayne Keunning Murdock 45 JD GM 13 x x 13 x x x x x x x    
# Bob Senff Bradshaw 55 OL S77 11 x x x 11 x x x x x x    
# Rich Braesch Gretna 51 JD A 10 x x x 10 x x x x x x    
# Daryl Lancaster Schuyler 50 MH 44 9 x x x 9 x x x x x x    
5500 Division III
1 Dick Hasenauer Wallace 32 Farmall F-30 74 x x x x x 15 15 15 15 14    
2 Ron Schwaninger Firth 57 MM 5 star 43 x x 15 13 15 x x x x x    
3 Dan Tworek Columbus 36 JD A 26 x x x 12 14 x x x x x    
4 Mike Langan Columbus 47 JD G 15 x x x 15 x x x x x x    
5 Mark Hanson Schuyler 51 JD 60 14 x x x 14 x x x x x x    
6 Wayne Schroeder Leigh 41 IH M 11 x x x 11 x x x x x x    
7 Alvin VanBriggle Gering 36 JD A 15 x x x x x x x x x 15    
5500 Division IV/V
1 Ralph Hasenauer Wellfleet 50 Case LA 73 x x x x x 15 14 14 15 15    
2 Carroll Olson Atkinson 57 MM 5 star 30 x x x x 15 x 15 x x x    
3 Shawn Weins Beatrice 51 JD G 29 14 x 15 x x x x x x x    
3 Mike Langan Columbus   OL 88 29 15 x x 14 x x x x x x    
5 Kenny Foland Sidney 57 MM 5 star 28 x x x x x x 13 15 x x    
6 Jeff Gravert Central City 57 MM 5 star 27 x x x 13 14 x x x x x    
7 Rodney Jedlicka Schuyler 58 IH 560 15 x x x 15 x x x x x x    
6000 Division II
  1 Larry Linstrom North Platte 51 JD G 70 x 14 x x x 15 14 14 13 x    
2 Rollie Brown Gothenburg 54 JD 60 55 x x x x x 14 x 13 15 13    
3 Regina Andrijeski Curtis 50 OL 88 44 x x x x x x x 15 14 15    
4 Delmer Rathje Shelby 50 CO-OP E4 41.5 15 x 12 15 x x x x x x    
5 Gary Metzger Araphoe   IH M 41 x 13 x x x 13 15 x x x    
6 Skip Anderson Gretna   Case 400 39.5 14 x 12 14 x x x x x x    
7 Ron Bergman Gretna 39 JD A 25 x x 14 11 x x x x x x    
7 Dirk Bauerle Imperial 48 JD B 25 x x x x x x x 11 x 14    
9 Jerry  Bartek Weston 38 JD G 23 x x 15 8 x x x x x x    
# Jim Walton Ainsworth 46 JD GN 15 x 15 x x x x x x x x    
# Brian McHugh Murdock 45 JD GM 13 x x 13 x x x x x x x    
# Rod Deck Winside 49 IH M 13 x x x 13 x x x x x x    
# Daryl Lancaster Schuyler   MH 44 12 x x x 12 x x x x x x    
# Amy Gittlein Wauneta 51 Farmall M 12 x x x x x x x 12 x x    
# Dale Greunke Fremont 52 JD G 10 x x x 10 x x x x x x    
# Rich Braesch Gretna 51 JD A 9 x x x 9 x x x x x x    
6000 Division III
1 Ray Stout Hershey 53 OL 99 45 x x x x x x x 15 15 15    
2 Ron Schwaninger Firth 57 MM 5 star 42 x x 15 12 15 x x x x x    
3 Mark Hanson Schuyler 51 JD 60 15 x x x 15 x x x x x x    
4 Pete Schmitt Bellwood 51 OL 88 14 x x x 14 x x x x x x    
5 Mike Langan Columbus 47 JD G 13 x x x 13 x x x x x x    
6 Ryan Schroeder Leigh 41 IH M 11 x x x 11 x x x x x x    
6000 Division IV/V
  1 Ralph Hasenauer Wellfleet 50 Case LA 59 x x x x x x 15 14 15 15    
2 Rodney Jedlicka Schuyler 58 IH 560 15 x x x 15 x x x x x x    
2 Kenny Foland Sidney 57 MM 5 star 15 x x x x x x x 15 x x    
3 Jeff Gravert Central City 57 MM 5 star 14 x x x 14 x x x x x x    
6500 Division I
1 Dirk Bauerle Imperial 54 JD 70 45 x x x x x x x 15 15 15    
2 Gary Metzger Araphoe   IH M 15 x 15 x x x x x x x x    
2 Fred Olson Gretna   IH M 15 x x 15 x x x x x x x    
6500 Division II
1 Larry Linstrom North Platte 51 JD G 74 x 14* x x 15 15 15 15 14 x    
  2 Delmer Rathje Shelby 50 CO-OP E4 43 15 x 14 14 x x x x x x    
2 Gary Metzger Araphoe   IH M 43 x 15 x x x 14 14 x x x    
4 Dirk Bauerle Imperial 54 JD 70 42 x x x x x x x 14 13 15    
5 Skip Anderson Gretna   Case 400 39 14 x 13 12 x x x x x x    
6 Brian McHugh Murdock 45 JD GN 15 x x 15 x x x x x x x    
6 Rod Deck Winside 49 IH M 15 x x x 15 x x x x x x    
6 Brice Huebner Hershey   MM G 15 x x x x x x x x 15 x    
9 Jim Walton Ainsworth 46 JD GM 13 x 13 x x x x x x x x    
9 Doug Lancaster Schuyler 53 IH SM 13 x x x 13 x x x x x x    
# Fred Olson Gretna   IH M 12 x x 12 x x x x x x x    
6500 Division III
1 Ron McCormick Lemoyne 52 JD G 44 x x x x x x x 14 15 15    
  2 Ray Stout Hershey 53 Oliver 99 43 x x x x x x x 15 14 14    
3 Ron Schwaninger Firth 57 MM 5 star 30 x x 15 15 x x x x x x    
4 Mark Hanson Schuyler 51 JD 60 14 x x x 14 x x x x x x    
5 Alvin VanBriggle Gering 57 Farmall 450 13 x x x x x x x x x 13    
6500 Division IV/V
1 Carroll Olson Atkinson 57 MM 5 star 30 x x x x 15 x 15 x x x    
  2 Kenny Foland Sidney 57 MM 5 Star 29 x x x x x x 14 15 x x    
3 Ralph Hasenauer Wellfleet 50 Case LA 15 x x x x x 15 x x x x    
4 Jeff Gravert Central City 57 MM 5 star 14 x x x x 14 x x x x x    
7500 Division I
1 Tim Heerten Stapleton 56 JD 70 15 x 15 x x x x x x x x    
1 Dirk Bauerle Imperial 52 JD R 15 x x x x x x x 15 x x    
7500 Division II
  1 Michelle Biel Central City 53 JD R 71 14 15 15 12 15 x x x x x    
2 Orrin Hanouw Schickley   MM UB 15 15 x x x x x x x x x    
2 Rich Braesch Gretna 57 JD 720 15 x x x 15 x x x x x x    
2 Dirk Bauerle Imperial 52 JD R 15 x x x x x x x 15 x x    
5 Larry Linstrom North Platte 51 JD G 14 x x x x 14 x x x x x    
5 Brian McHugh Murdock   JD G 14 x x 14 x x x x x x x    
5 Tim Heerten Stapleton 56 JD 70 14 x 14 x x x x x x x x    
5 Gary Kavanaugh Laurel 57 IH 450 14 x x x 14 x x x x x x    
9 Dave Jensen Stanton 57 JD 720 13 x x x 13 x x x x x x    
# Doug Lancaster Schuyler 53 IH SM 11 x x x 11 x x x x x x    
7500 Division III
  1 Ron McCormick Lemoyne 52 JD G 45 x x x x x x x 15 15 15    
2 Michelle Biel Central City 53 JD R 29 15 x x 14 x x x x x x    
3 Steve VanDeWalle St Edward 52 JD 60 15 x x x 15 x x x x x x    
4 Josh Meyer Gothenburg 54 JD 80 15 x x x x x x 15 x x x    
5 Ross Bartlett Gothenburg 60 JD 730 14 x x x x x x 14 x x x    
7500 Division IV/V
1 Jeremy Fiorelli Anselmo 57 MM GB 72 14* x x x 14 15 13 15 15 x    
2 Lynn Wochner Bradshaw 56 MM GB 45 15 x 15 15 x x x x x x    
3 Carroll Olson Atkinson 57 MM 5 star 30 x x x x 15 x 15 x x x    
4 Kenny Foland Sidney 57 MM 5 star 14 x x x x x x 14 x x x    
5 Jeff Gravert Central City 57 MM 5 star 13 x x x x 13 x x x x x    
8500 Division I
1 Scott Boggs Hershey 51 JD R 58 x 15 x x x x x 14 14 15    
2 Dirk Bauerle Imperial 52 JD R 44 x x x x x x x 15 15 14    
8500 Division II
1 Michelle Biel Central City 53 JD R 72 15 14 15 13 15 x x x x x    
2 Scott Boggs Hershey 51 JD R 59 x 15 x x x x x 15 14 15    
3 Dirk Bauerle Imperial 52 JD R 43 x x x x x x x 14 15 14    
4 Dave Jensen Stanton 57 JD 720 15 x x x 15 x x x x x x    
5 Rich Braesch Gretna 57 JD 720 14 x x x 14 x x x x x x    
6 Tim Heerten Stapleton 56 JD 70 13 x 13 x x x x x x x x    
7 Gary Kavanaugh Laurel 57 IH 450 12 x x x 12 x x x x x x    
8500 Division III
1 Michelle Biel Central City 53 JD R 15 15 x x x x x x x x x    
1 Steve VanDeWalle St Edward 52 JD 60 15 x x x 15 x x x x x x    
1 Rick Frickenstein Gothenburg 54 JD 80 15 x x x x x x 15 x x x    
4 Ross Bartlett Gothenburg 60 JD 730 14 x x x x x x 14 x x x    
8500 Division IV
1 Jeremy Fiorelli Anselmo 57 MM GB 75 15 x x x 15 15 15 15 15* x    
2 Lynn Wochner Bradshaw 53 MM GB 44 14 x 15 15 x x x x x x    
9500 Division II
1 Michelle Biel Central City 53 JD R 30 x 15 x 15 x x x x   x